ochrana a dekorácia dreva: vodouriediteľné


rigeneralegno

Pigmentovaný základný náter pre obnovu starého dreva.

Kód výrobku: 0.449

rigeneralegno

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Základný náter na vodnej báze určený na obnovu degradovaných výrobkov z dreva. Je pigmentovaný v odtieni podobnému ako smrek, čo vytvorí efekt zjednotenia a zosvetlenia tmavého a časom zošediveného dreva. Rovnaký efekt vytvára aj na starých náteroch syntetickým emailom, vďake čomu je možné obnoviť pôvodný vzhľad dreva. Ma nízku plnivosť, čo umožňuje jasne dodržať textúru spodného starého dreva. Zabraňuje UV žiareniu ničiť lignín a je chránený voči útokom hub a plesní čím je zaistená dlhá trvanlivosť dreva.
 

Balenie: 0,75 l, 2,5 l     Výdatnosť: cca. 5,5-6,5 m2/l v jednej vrstveTema impregnante protettivo per legno

Vodouriediteľný, impregnačný a ochranný náter na drevo s UV filtrom.

Kód výrobku: 0.441

tema-impregnante-prottetivo-per-legno

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Transparentný, alebo pigmentovaný náter na ochranu a dekoráciu dreva. Film je navyše chránený voči útokom plesní a húb. Obsahuje priehľadné farebné pigmenty, ktoré zvýrazňujú kresbu a zvyšujú krásu dreva, vytvárajú odolný štít voči UV žiareniu a zabraňujú poškodeniu a šediveniu dreva. Vyznačuje sa dobrým prienikom do dreva, vysokou pružnosťou, vodu odpudzujúcim účinkom a dobrou priepustnosťou vodnej pary. Neobsahuje latky nebezpečné pre ľudské zdravie, nie je horľavý a nemá nepríjemný zápach. Je určený na ochranu a dekoráciu výrobkov z dreva umiestnené v exteriéri, alebo interiéri napr. obklady, balkóny, obloženie fasád, priečelia, podkrovia atď.
 

Balenie: 0,75 l, 2,5 l     Výdatnosť: cca 4,5-6 m2/l v dvoch vrstváchTema finitura cerata per legno

Vodouriediteľný, vodoodpudivý náter na ochranu drevo so zamatovým vzhľadom.

Kód výrobku: 0.442

tema-finitura-cerata-per-legno

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Transparentný, alebo pigmentovaný náter na báze akrylátovej živice, na ochranu a dekoráciu dreva. Film je chránený voči UV žiarenia, útokom plesní a húb. Vyznačuje sa dobrým prienikom do dreva, vysokou pružnosťou, vodu odpudzujúcim účinkom a dobrou priepustnosťou vodnej pary. Obsahuje priehľadné farebné pigmenty, ktoré zvýrazňujú kresbu dreva, zvyšujú jeho krásu a dodávajú príjemný plný vzhľad. Neobsahuje latky nebezpečné pre ľudské zdravie, nie je horľavý a nemá nepríjemný zápach. Preto je obzvlášť vhodný pre použitie v interiéri, alebo zle vetraných priestoroch. Je určený na ochranu a dekoráciu výrobkov z dreva napr. obklady, balkóny, obloženie fasád, priečelia, podkrovia atď.
 

Balenie: 0,75 l, 2,5 l     Výdatnosť: cca 5-6 m2/l v dvoch vrstváchTema finitura brillante per legno

Lesklý, vodouriediteľný, transparentný ochranný lak na drevo.

Kód výrobku: 0.440

tema-finitura-brilliante-per-legno

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Lesklý, bezfarebný, priehľadný lak, ideálny pre ochranu a dekoráciu dreva. Má vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom a dobrou elasticitou, ktorá umožňuje film sledovať rozmerové zmeny dreva. Neobsahuje latky nebezpečné pre ľudské zdravie, nie je horľavý a nemá nepríjemný zápach. Preto je obzvlášť vhodný pre použitie v interiéri, alebo v nedostatočne vetraných priestoroch. Je určený na ochranu a dekoráciu všetkých drevených konštrukcií umiestnených v interiéri, alebo exteriéri napr. obklady, balkóny, obloženie fasád, priečelia, podkrovia atď.
 

Balenie: 0,75 l, 2,5 l     Výdatnosť: cca 5-6 m2/l v dvoch vrstvách