základné farby na kov a drevo


Ferr-Net

Konvertor hrdze.

Kód výrobku: 0.922

ferr-net

valcek0stetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

FERR-NET je emulzný výrobok, ktorý reaguje s hrdzou, vytvára dokonale ukotvenú nečinnú metalurgickú zlúčeninu a blokuje hrdzu. Eliminuje sa tak prašnosť často namáhavou operáciou spojenou s okefovaním a obrúsením predmetu. Môže byť použitý aj na nehrdzavé železo z dôvodu prevencie. Je vhodný na mreže, zábradlia, odkvapové rúry, žľaby, rozvody ústredného kúrenia, karosérie aut, železný nábytok, spotrebiče a akékoľvek výrobky so železa. Po nanesení je odolný voči oleju, benzínu a tepelným zmenám.
 

Balenie: 0,25 l, 1 l,     Výdatnosť: cca 10-14 m2 / lAntiruggine Alchidica

Antikorózna, základná farba na kov s fosfátom zinku.

Kód výrobku: 0.035

antiruggine-alchidica

valcek0stetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Je antikorózna základná farba na báze olejosyntetickej živice a fosfátu zinku. Vysoký zostatok sušiny spolu s dobrými vlastnosťami ako je premáčanie, priľnavosť a pružnosť, umožňuje dosiahnuť dobrý výsledok a adekvátnu ochranu povrchu. Určená na ochranu akýchkoľvek povrchov zo železa a extra pre výrobky napr. mreže, brány, zábradlia, rozvody ústredného kúrenia atď. kde je potrebné nanášanie štetcom.
 

Balenie: 0,5 l, 2,5 l     Výdatnosť: 7,5 m2 / l v dvoch vrstvách  Ardinox

Antikorózna, základná farba na kov s fosfátom zinku.

Kód výrobku: 0.032

ardinox

valcek0stetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Syntetická, antikorózna základná farba na báze alkydovej živice a fosfátu zinku. Určená na ochranu akéhokoľvek železného povrchu proti korózii. Má výbornú plniacu a kryciu schopnosť, rozťažnosť a pružnosť. Vhodná na ochranu výrobkov, kde je potrebné nanášanie štetcom napr. brány, mreže, zábradlia, rozvody ústredného kúrenia atď.
 

Balenie: 0,5 l, 2,5 l,     Výdatnosť: 8,5 m2 / l v dvoch vrstvách  Primer Universale

Jednozložkový, antikorózny, základný náter na rôzne povrchy.

Kód výrobku: 0.006

primer-universale

valcek0stetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Je navrhnutý špeciálne pre riešenie problémov priľnavosti na obtiažnych podkladoch pozinkovanej ocele, medi, mosadze, hliníka, liatiny a farebných kovov všeobecne. Je priľnavý aj na plasty, ale musí sa overiť pri každom jednotlivom druhu. Dobrú antikoróznu vlastnosť zabezpečuje masívna prítomnosť aktívnych pigmentov. Špeciálna zmes živice dodáva výrobku značnú pretieratelnosť viacerými tipmi emailov ako nitrocelulózovými, syntetickými, vodouriediteľnými a jednozložkovými polyuretánovými. Je vhodný ako základný náter tam, kde je požadovaná dohromady vysoká priľnavosť, dobrá krycia schopnosť, rýchle zaschnutie a mnohostrannosť použitia.
 

Balenie: 0,5 l, 2,5 l,     Výdatnosť: 8 m2/l v dvoch vrstvách.  Ardeolite extra

Plniaca, základná farba na drevo

Kód výrobku: 0.022

ardeolite-extra

valcek0stetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Základná farba na báze alkydovej živice a inertného plniva. Je vynikajúco brúsiteľná, veľmi rýchlo schnúca aj do hĺbky a veľmi dobre dilatujúca. Je určená na základný náter výrobkov z dreva napr. okná, dvere, ploty, zábradlia a pod. Môže byť tiež použitá, ako plniaci základ na výrobky zo železa a liatiny umiestnené v interiéri napr. radiátory, ktoré boli už natrené antikoróznou farbou.
 

Balenie: 0,5 l, 2,5 l     Výdatnosť: cca 11 m2/l v jednej vrstverigeneralegno

Pigmentovaný základný náter pre obnovu starého dreva.

Kód výrobku: 0.449

rigenera-legno

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Základný náter na vodnej báze určený na obnovu degradovaných výrobkov z dreva. Je pigmentovaný v odtieni podobnému ako smrek, čo vytvorí efekt zjednotenia a zosvetlenia tmavého a časom zošediveného dreva. Rovnaký efekt vytvára aj na starých náteroch syntetickým emailom, vďake čomu je možné obnoviť pôvodný vzhľad dreva. Ma nízku plnivosť, čo umožňuje jasne dodržať textúru spodného starého dreva. Zabraňuje UV žiareniu ničiť lignín a je chránený voči útokom hub a plesní čím je zaistená dlhá trvanlivosť dreva.
 

Balenie: 0,75 l, 2,5 l     Výdatnosť: 5,5-6,5 m2/l v jednej vrstve