O firme

Spoločnosť ALFOX Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 1994 ako obchodná spoločnosť. V súčasnosti ponúkame široký sortiment povrchových ochranných a dekoratívnych úprav pre interiér a exteriér v stavebnom, priemyselnom a bytovom sektore. Mnohé výrobky sa svojimi vlastnosťami uplatnia aj v modernej architektúre zameranej na používanie ekologickejších materiálov a zdravšie bývanie. Distribuujeme výrobky od popredných talianskych výrobcov, ako sú ARD Raccanello S.p.A - Pádová, ADICOLOR s.r.l. – Miláno a Pava Resine - San Martino di Lupari.
Naším cieľom je uspokojiť každého zákazníka s čo najširšou ponukou výrobkov od tých základných až po tie špeciálne, ktoré veľakrát prispievajú k vyriešeniu mnohých problémov, ktoré sa v stavebníctve a dizajne vyskytujú. Pri dekoratívnych úpravách dbáme na to, aby sa čo najľahšie vytvárali, ale zároveň zanechali kvalitný príjemný vzhľad a tak uspokojili aj tých najnáročnejších klientov. Zákazníkom poskytujeme osobne, alebo telefonický bezplatnú konzultáciu. Distribúciu objednaných výrobkov v rámci Slovenska zabezpečujeme kuriérom prevažne do 24 hod. .

PROFESIONÁLNA OBLASŤ
 • Hľadáme tých, ktorí chcú svojim zákazníkom ponúknuť kvalitu?
 • Ak ste dizajnérske štúdio, interiérový dizajnér a hľadáte spoľahlivé produkty pre svojich zákazníkov, ktoré by svojim zákazníkom ponúkli eleganciu, modernosť a kontinuitu svojho prostredia, kontaktujte nás.
  OBLASŤ DISTRIBÚTOROV / PREDAJCOV / APLIKÁTOROV
  • Ste unavení zo systémov, ktoré vám spôsobujú komplikácie?
  • Ak ste distribútor, predajca alebo aplikátor a hľadáte zaručenú kvalitu produktov, kontaktujte nás. Našli ste správneho partnera
   Okrem kvalitných výrobkov ponúkame aj praktické a špecifické dizajnérske kurzy priamo u výrobcov.
   • Ak máte na nás nejaké otázky rady vám ich zodpovieme na e-mail: alfox@alfox.sk alebo telefonicky 045/ 532 17 41 alebo 0905 356 477.

   auto dscf1711 tintometer poc.