protiplesňové farby


Clean

Paropriepustná, matná farba odolná voči plesniam.

Kód výrobku: 0.522

clean

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Je na baze syntetických kopolymérov vo vodnej disperzii s vysokou priedušnosťou, krycou schopnosťou, a širokého spektra ochrany suchého filmu pred útokom húb. Určená na maľovanie vnútorných stien v prostrediach, ako sú kuchyne, kúpeľne, pivnice, skleníky, apod. Tam, kde je potrebné zlepšiť hygienické podmienky a predlžiť odolnosť voči uchyteniu hubám a plesniam. Má všetky základné vlastnosti farby pre interiér, ako je mat, výborné krytie a priľnavosť k podkladu, dobrá roztierateľnosť a rozťažnosť. Aby nedošlo k zmene vlastností výrobku je vhodné používať iba svetlé farebné odtiene, ktoré vyžadujú nepatrné množstvo farbiva.
 

Balenie: 4 l, 14 l     Výdatnosť: 5-5,5 m2 v dvoch vrstvách.a-b paint Traspirante

Protiplesňová priedušná farba

Kód výrobku: 0.526

a-b-paint-traspirante

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Je na báze syntetických kopolymérov vo vodnej disperzií, minerálneho plniva a farbiva. Určená pre maľovanie vnútorných povrchov, kde je nutná účinná ochrana proti rastu plesní a húb. Vyznačuje sa vysokou krycou schopnosťou, výbornú priľnavosť k podkladu, dobrú roztierateľnosť a rozťažnosť. Vhodná najme do prostredia s výskytom vodných pár ako sú kuchyne, kúpeľne, skleníky atď., preto že má vysokú priedušnosť.
 

Balenie: 4 l, 14 l     Výdatnosť: 5-5,5 m2 v dvoch vrstvách.a-b paint lavabile

Umývateľná farba odolná voči plesniam a riasam.

Kód výrobku: 0.508

a-b-paint-lavabile

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Je na báze syntetických kopolymérov vo vodnej disperzii, pigmentov a prísad. Určená pre maľovanie vnútorných a vonkajších povrchov, kde je nevyhnutná účinná ochrana proti plesniam, hubám, riasam a baktériám. Je umývateľná a vlhkou špongiou sa ľahko odstránia stopy nečistoty. Spolu s vynikajúcou umývateľnosťou má aj dobrú priepustnosť vodných pár. Takto ošetrený povrch udržiava prirodzenú priedušnosť muriva a zamedzuje kondenzácií vody, ktorá je hlavnou príčinou vzniku plesní. Má vysokú kryciu schopnosť, dobrú roztierateľnosť a rozťažnosť.
 

Balenie: 14 l     Výdatnosť: 6 m2 v dvoch vrstvách.