termoizolačne farby


thermoiIgloo

Tepelnoizolačná, antikondenzačná a protiplesňová farba v triede A+.

Kód výrobku: 0.509

thermoigloo

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Thermoigloo je farba bez zápachu, ktorá zvyšuje pohodu tým, že prispieva k tepelnej a akustickej izolácii miestností vďaka špeciálnym mikročasticiam bóru a kremíka. Vytvára na povrchu bariéru, ktorá znižuje tepelnú výmenu medzi prostredím a povrchom čím klesajú tepelné straty a tým prispieva k úsporám energie. Teplý a vlhký vzduch sa vo vnútornom prostredí v styku s chladným povrchom natreným tradičnou farbou skondenzuje a vytvorí predpoklad pre vznik plesní. Tepelné izolovanie povrchu thermoigioom zabraňuje tvorbe kondenzátu a následnému vzniku plesni a zároveň umožňuje priedušnosť povrchu. Je vhodná predovšetkým na natieranie vlhkých prostredí ako sú kuchyne, kúpeľne, práčovne, kryté bazény atd.
 

Balenie: 4 l, 14 l     Výdatnosť: cca. 3,8 m2/l v dvoch vrstváchMig-ESP interiér

Energeticky úsporná náterová hmota novej generácie pre interiér. Energeticky úsporný efekt až 40%.

Kód výrobku:

mig-esp-interier

valcekstetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér

MIG-ESP interiér je náterová hmota s vysokým percentom silikónového spojiva na základe modifikovanej silikónovej živice v emulzií. Šetrná k životnému prostrediu, bez zápachu s vysokou krycou schopnosťou. Vyrobená je v súlade s normou DIN EN 13300, odolnosť oderu za mokra trieda III, krycia schopnosť trieda II. Špeciálne mikro keramické duté jadrá v produkte poskytujú ideálnu teplotu a rovnováhu vlhkosti. Tieto vlastnosti majú vplyv na podstatnú úsporu energie, pozitívne ovplyvňujú vnútornú klímu a pohodlie a sú založené na interakcii s vysokou priepustnosťou pre vodné pary (funkcia membrány) a aktívnych foto-katalytických zložiek. Vzhľadom na rýchle schnutie a že je bez zápachu môže sa nanášať bez prerušenia prevádzky a bez obťažovania ľudí zápachom z farieb v miestnostiach napr.: nemocnice, školy, materské školy, kostoly, reštaurácie, telocvične, bazény, kancelárie, knižnice, výrobné závody, pekárne, verejne a občianske budovy všeobecne.
 

Balenie: 5 l, 15 l     Výdatnosť: cca 4-5 m² / l


Technický listVideoKatalóg

certifikat mig eco certifikat mig esp interier_00 mig esp prezentacia_00 mig esp prezentacia_01 mig esp prezentacia_02 mig esp prezentacia_03 mig esp prezentacia_04 mig esp prezentacia_05 mig esp prezentacia_06 mig esp prezentacia_07 mig esp prezentacia_08 mig esp prezentacia_09 mig esp prezentacia_10 mig esp prezentacia_11 mig esp prezentacia_12 mig esp prezentacia_13 mig esp prezentacia_14 mig esp prezentacia_15 mig esp prezentacia_16 mig esp prezentacia_17 mig esp prezentacia_18 mig esp prezentacia_19 mig esp prezentacia_20 mig esp prezentacia_21 mig esp prezentacia_22 mig esp prezentacia_23 mig esp prezentacia_24 mig esp prezentacia_25


Mig-ESP exteriér

Energeticky úsporná náterová hmota novej generácie pre exteriér. Energetický úsporný efekt až 40%.

Kód výrobku:

mig-esp-exterier

valcekstetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: exteriér

MIG-ESP exteriér je náterová hmota s vysokým percentom silikónového spojiva na základe modifikovanej silikónovej živice v emulzií. Šetrná k životnému prostrediu, bez zápachu s vysokou krycou schopnosťou.Určená na všetky vápennocementové omietky a ich ekvivalent, betón a vo všeobecnosti všetky vhodne pripravené natierateľné podklady. Je veľmi vhodná, ako korekčná farba na minerálne zatepľovacie systémy a energetický úsporné omietky, sanačné omietkové systémy atd.. Špeciálne mikro keramické duté jadrá v produkte poskytujú ideálnu teplotu a rovnováhu vlhkosti. Tieto vlastnosti majú pozitívny efekt úspory energie.
 

Balenie: 5 l, 15 l     Výdatnosť: cca 4-5 m² / l