dekoratívne farby


Creative morpho

Dekoratívne viacúčelové metalické prekrytie

Kód výrobku: 0.719

creative-morpho

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Creative morpho: Priehľadný, zušľachťujúci, povrchový dekoratívny náter na vodnej báze, perleťového vzhľadu s dúhovými odrazmi zlata, alebo striebra. Vyrába sa aj v transparentnom prevedení. Je vhodné ho nanášať aj na ARD Lime R (Benátsky štuk) na rozšírenie dekoratívneho vzhľadu, ale aj na ochranu povrchu namiesto vosku, čo má obrovskú výhodu do budúcnosti, že sa môže bez problému pretrieť disperznou farbou. Je úplne bez zápachu, nežltne, odpudzuje prach, dáva povrchu výraznú vodoodpudivosť a zachováva čistotu povrchu aj postupom času.
 

Balenie: 0,75 l, 2,5 l     Výdatnosť: 6 - 15 m2/lCreative ardrust

Dekoratívna povrchová úprava s efektom zhrdzaveného železa - corten efekt

Kód výrobku: 0.741

creative-ardrust

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

CREATIVE ARDRUST: Dekoratívny systém na vodnej báze, ktorý umožňuje reprodukovať typický vzhľad železných povrchov zhrdzavených prirodzeným pôsobením atmosférických vplyvov. Efekt corten je vytvorený pomocou: - CREATIVE ARDRUST-BASE 0.741.9400: oxidovatelná povrchová úprava - CREATIVE ARDRUST-CREATOR 0.743.0000: oxidačný roztok. Tento dekoratívny efekt je riešenie venované interiérovému dizajnu. Umožňuje získať bytové úpravy prispôsobiteľné podľa vlastného vkusu.
 

Balenie: 1 l     Výdatnosť: 6 - 7 m2/lCreative ardcopper

Dekoratívna povrchová úprava s efektom oxidovanej medi - corten efekt.

Kód výrobku: 0.742

creative-ardcopper

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

CREATIVE ARDCOPPER: Dekoratívny systém na vodnej báze, ktorý umožňuje vytvoriť typický vzhľad medených povrchov oxidovaných prirodzeným pôsobením atmosférických vplyvov. Efekt corten je vytvorený pomocou: - CREATIVE ARCOPPER-BASE 0.742.5329 - dekoratívna povrchová úprava s efektom medi - CREATIVE ARDCOPPER-CREATOR 0.744.0000 - oxidačný roztok. Tento dekoratívny efekt je riešenie venované interiérovému dizajnu. Umožňuje získať bytové úpravy prispôsobiteľné podľa vlastného vkusu.
 

Balenie: 1 l     Výdatnosť: 8 - 12 m2/lARENARYA

Efekty pre nadčasové priestory

Kód výrobku:

arenarya

valcek0stetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

ARENARYA: Reprodukujte prírodné povrchy zachovávajúc jeho vizuálny, hmatový a zmyslový aspekt. To je cieľ dosiahnutý firmou ADICOLOR s novou radou materiálových úprav ARENARYA. Príroda a jej prvky sú základom tejto línie, ktorá predstavuje najvyššie vyjadrenie talianskej tvorivosti a dizajnu čo umožňuje vytváranie jedinečných a prestížnych stien, a to ako v priestoroch s nádychom vintage štýlu, tak vo vzdušných moderných a súčasných priestoroch. Pre maximálnu ochranu dekoratívnych úprav ARENARYA a všetkých ostatných výrobkov v rade DEKORATÍVNE, ADICOLOR zaviedol radu vysokokvalitných jednozložkových a dvojzložkových polyuretánových a epoxidových živíc RESINE. Aplikácia transparentnej živice (lesklá, saténová alebo matná) na ochranu efektu, robia výrobok odolný voči vode a poškriabaniu čo vám umožní bez problémov, alebo kontraindikácie vyzdobiť aj vnútorné sprchové kúty, steny pri vani, alebo kuchyne. ARENARYA je rada navrhnutá tak, aby znovu vytvorila prostredie s teplou, príjemnou atmosférou a prinášala pocity plné šarmu a jednoduchosti.
 


Video

LINK3018

Efekty budúcnosti už dnes.

Kód výrobku:

link3018

valcekstetecstriekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

LINK 3018 je veľmi inovatívna rada jedno a dvojzložkových živičných povlakov, na báze vody, pripravených na použitie. Jednoducho použiteľný a šetrný k životnému prostrediu, môže byť použitý, ako na podlahy, tak aj na steny v rôznych farbách a takmer nekonečných efektoch. Vďaka vysokým technickým štandardom a odolnosťou, ktoré ho charakterizujú, LINK 3018 je určený na to, aby zanechal nezmazateľnú stopu v čase, ktorý príde.
 


Video

Creative ardtexture

Dekoratívna hmota pastovej konzistencie na vytváranie textúrových dekorácií.

Kód výrobku: 1.709

creative-ardtexture

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

Tónovateľná, veľmi univerzálne a ľahko použiteľná hmota na báze Carrarského mramoru, koncipovaná pre umelecké stvárnenie povrchov stien v interiéri. Realizované povrchové úpravy môžu byť elegantné, alebo rustikálne, ale vždy vysokej kvality a prestíže s istým emocionálnym účinkom. Je vhodná na priame použitie na dokončené omietky, sadrokartón, alebo dobre ukotvené staré emaily a farby. Ma vysokú priepustnosť vodnej pary, ale má aj primeranú absorpciu. Táto vlastnosť umožňuje zdôrazniť tým najlepším spôsobom účinky dekoratívnych efektov povrchových úprav rady CREATIVE
 

Balenie: 5 kg, 24kg     Výdatnosť: cca. 0,7 - 1m2/kg na 1 vrstvu cca. 1 mmCreative archistar

Dekoratívna priehľadná povrchová úprava s efektom kryštálov.

Kód výrobku: 0.722

creative-archistar

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Dekoratívna povrchová úprava na vodnej báze pre interiér. Obsahuje špeciálne holografické častice s efektom dúhy, ktoré dodajú bielym, alebo farebným plochám odrazy viacfarebného svetla pripomínajúce bohémske kryštály. Je úplne bez zápachu, formulovaný pre maximálne pohodlie bývania a umožňuje obývať priestory už niekoľko hodín po aplikácii. Nežltne, odpudzuje prach, dáva povrchu výraznú vodoodpudivosť a zachováva čistotu povrchu aj postupom času. V budúcnosti sa môže pretierať akoukoľvek vodouriediteľnou farbou ARD.
 

Balenie: 1 l     Výdatnosť: cca. 10 m2/lMetaltop KS

Špeciálna ZLATÁ pasta pre dekoratívne úpravy.

Kód výrobku: 070

metaltop-ks

valcek0stetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Špeciálna prísada vyvinutá na dosiahnutie krásneho pozlacovacieho efektu do dekoratívnych štukou "benátsky štuk" VENIXIAN FAUX, MIZAAR alebo Marmorino. Po zmiešaním v pomere 1:1 s transparentným I DAMASCHI sa dosiahne vodouriediteľný pozlacovací email vysokej kvality a prestíže.
 

Balenie: 1 l     Výdatnosť: ako výrobok v ktorom je pridanýDecorDek

Stierka pastovej konzistencie pre kreáciu plastických efektov.

Kód výrobku: 003

decordek

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: Interiér

DEKORDEK je kompaktný a krémový špecificky formulovaný produkt. Môže byť aplikovaný biely, alebo farebný, v hrúbky 2-3 mm, na povrchové úpravy s plastickým efektom - pruhy, ryhovanie, damask a ďalšie štruktúry, ktoré možno vytvoriť použitím rôznych pomôcok, podľa vlastnej kreativity a fantázie. Následným pretretím s VELE’, VELE S&G, SHADE’ alebo SOGNI SK umožní podčiarknuť jedinečnosť upraveného povrchu.
 

Balenie: 4 l, 12 l     Výdatnosť: Podľa realizovaného efektuOld Fashion

Dekoratívna textúrovaná omietka hladká, alebo ryhovaná.

Kód výrobku: 012

old-fashion

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Je špeciálne navrhnutá dekoratívna omietka na realizáciu replík atraktívnych starodávnych štruktúr, ktoré dodávajú príjemnú a štýlovú atmosféru. Vyrába sa v dvoch prevedeniach classic "hldká" a corkstone "ryhovaná". Podľa použitých nástrojov a postupov je možné dosiahnuť rustikálne efekty antického vzhľadu, alebo vytvárať atraktívne vzory inšpirované prírodou a vlastnou fantáziou. Omietka je navrhnutá tak, aby sa ľahko nanášala. Nanáša sa prevažne v bielej farbe s následným pretrením priehľadným farebným náterom ako je Velé, Velé Silver & Gold, Sogni SK, Shadé, čo umožňuje prispôsobiť plochy požadovaným farebným efektom.
 

Balenie: classic 4 l, 14 l, corkstone 14 l     Výdatnosť: 1,5 -2,2 m2 /l podľa efektuTravertinus

Vápenná stierka napodobňujúca efekt charakteristický pre mramorový travertín.

Kód výrobku: 017

travertinus

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exterier

Je stierka na báze vápna a minerálnych prísad s ľahko otvorenou štruktúrou podobnou, ako prírodný mramorový travertín používaný postáročia vo vilách a palácoch v Ríme. Vyrába sa v dvoch verziách. V prášku prevedenie F -jemné a M -stredné, ktorý sa rozrába vodou, alebo v homogénnej paste pripravenej na použitie. Môže byť ponechaný v prírodnom prevedení, alebo pretrený s Velé pre dosiahnutie vlastných tónov a efektov. Adicolor navrhol dnešný typický efekt tradičného mramoru, prepracovaním starých receptúr s modernou technológiou a materiálov prvotriednej kvality. Prírodné zložky zaručujú výbornú odolnosť voči vlhkosti a pliesňam. Natretím s Velé si zachováva paropriepustnosť a nadobúda vodoodpudivosť.
 

Balenie: 5 l, 15 l pasta / 18 kg v prášku     Výdatnosť: v paste 0,6 - 0,9 m2/l, v prašku F- 0,8-1,2 m2/kg / M- 0.4-0.6 m2/kgCreatíve velature

Dekoratívny, siloxanový náter s antickým vzhľadom.

Kód výrobku: 0.555

creativ-velature

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Špeciálny vodouriediteľný dekoratívny náter s antickým vzhľadom. Ponúka originálny, estetický príjemný efekt, umožňujúci prispôsobenie a zindividualizovanie obytného priestoru pri zachovaní si vlastného vkusu a osobnosti. Je určený nielen pre interiérový dizajn, ale aj pre ochranu a dekoráciu vonkajších stien budov architektonického záujmu. Má výbornú odolnosť voči plesniam a riasam, dokonale umývateľný povrch, nežltne, odpudzuje prach a dlho si zachová čistotu. V budúcnosti je pretierateľný akoukoľvek vodouriediteľnou farbou.
 

Balenie: 1 l, 5 l     Výdatnosť: cca 20-25 m2/lVelé

Siloxanový náter s patinovaným voskovým efektom.

Kód výrobku: 018

vele

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Siloxanový krémový náter jednoducho a zábavne aplikovateľný špeciálnou rukavicou, ktorá zabezpečuje rýchly a najlepší efekt. Je veľmi výdatný a osobitne vhodný pre štýlovú a elegantnú úpravu povrchov za sadry a omietky a zároveň umožňuje mať umývateľný povrch a dobre priedušný. Originálna pôvabná textúra môže byť prifarbená príslušným TINTEROM podľa vzorkovnice, alebo vlastného výberu.
 

Balenie: 0,75 l, 3 l     Výdatnosť: cca. 15 - 20 m2/lVelé S 8 G

Siloxanová dekoratívna farba s voskovým efektom a zlatým alebo strieborným odrazom

Kód výrobku: 019

vele-s-g

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

Úžasné tieňovanie zlatej, alebo striebornej v tomto produkte prispieva k obohateniu všetkých druhov prostredia vďaka žiarivým svetelným efektom. Táto dekorácia dodáva stenám rafinovanosť a eleganciu. Je veľmi výdatný a osobitne vhodný pre štýlovú a elegantnú úpravu povrchov za sadry a omietky a zároveň umožňuje mať umývateľný a dobre priedušný povrch.
 

Balenie: 0,75 l, 3 l     Výdatnosť: cca. 15 - 20 m2/lCreatíve antique classic

Dekoratívny náter antického vzhľadu s bielymi, alebo bielymi a čiernymi vločkami.

Kód výrobku: 0.731.

creative-antique-classic

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla

Použitie: interiér

Dekoratívny náter okúzľujúceho vzhľadu na vodnej báze pre interiérový dizajn. Ponúka originálny, estetický príjemný efekt, umožňujúci prispôsobenia a zindividualizovanie obytného priestoru a získať pôsobivý vzhľad pri zachovaní si vlastného vkusu a osobnosti. Realizáciou sa vždy vytvorí jedinečný a exkluzívny efekt, silného umeleckého charakteru, ktorý vyzdvihne majstrovstvo aplikátora. Je bez zápachu, dokonale umývateľný bez zmeny vzhľadu, odpudzuje prach a dlho si zachováva čistotu. Umožňuje obývateľnosť priestorov už niekoľko hodín po aplikácii a garantuje maximálny obytný komfort.
 

Balenie: 2,5 l     Výdatnosť: cca 6 m² / lCreatíve antique gold a silver

Dekoratívny náter antického vzhľadu s perleťovo strieborným, alebo zlatým odleskom.

Kód výrobku: 0.731

creative-antique-gold-silver

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla

Použitie: interiér

Dekoratívny náter okúzľujúceho vzhľadu na vodnej báze pre interiérový dizajn. Ponúka originálny, estetický príjemný efekt, umožňujúci prispôsobenia a zindividualizovanie obytného priestoru a získať pôsobivý vzhľad pri zachovaní si vlastného vkusu a osobnosti. Realizáciou sa vždy vytvorí jedinečný a exkluzívny efekt, silného umeleckého charakteru, ktorý vyzdvihne majstrovstvo aplikátora. Je bez zápachu, dokonale umývateľný bez zmeny vzhľadu, odpudzuje prach a dlho si zachováva čistotu. Umožňuje obývateľnosť priestorov už niekoľko hodín po aplikácii a garantuje maximálny obytný komfort.
 

Balenie: 2,5 l     Výdatnosť: cca 6 m2/lDesiré

Špeciálna dekoratívna povrchová úprava najvyššej kvality na báze bielych vločiek

Kód výrobku: 004

desire

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla

Použitie: Interiér

Z dlhoročnej skúsenosti, získanej v produkcii dekoratívnych farieb Adicolor prezentuje ozdobnú farbu Desiré. Je určená na steny bytov, kancelárii a obchodov, kde je požiadavka na špeciálnu dekoráciu, ktorá kombinuje v sebe rustikálny, elegantne rafinovaný efekt. Zmiešaním rôznych pigmentov medzi sebou, môžeme získať farby a odtiene pre každý vkus a podľa predstavivosti každého.
 

Balenie: 1 l, 2 l, 4 l, 8 l     Výdatnosť: 8 -10 m2/lCreative ard Lime R

Lesklá, vápenná stierka so starovekým efektom (benátsky štuk).

Kód výrobku: 1.557

creative-ard-lime-r

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Minerálna stierka na základe dlho odstáteho haseného vápna, ktoré umožňuje na povrchu získanie vysokého stupňa lesku. Zrealizované konečné efekty sú elegantné, prestížne, zušľachťujú prostredie a vytvárajú príjemnú útulnú atmosféru. Má menistý vzhľad s kontrastom lesklosti, ako antický benátsky štuk. Ľahko sa nanáša, má výbornú priepustnosť vodnej pary, dobre odoláva baktériám a plesniam. Je určená na všetky tradičné vápennocementové omietky, sadrové povrchy, alebo ich ekvivalent v interiéri a exteriéri. Vhodná na dekoráciu stien budov z architektonickým záujmom a na reštaurovanie historických budov.
 

Balenie: 5kg, 24 kg     Výdatnosť: cca 2 m2/kg v jednej vrstveVenexian Faux

Profesionálna dekoratívna omietka s efektom lesklý benátsky štuk.

Kód výrobku: 021

venexian-faux

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

Špeciálny dekoratívny efekt pomocou špachtle, ktorým veľmi ľahko získame bohatý efekt realizovaný pred mnohými storočiami. Neodlupuje sa a umožňuje veľmi ľahko opraviť prípadné škrabance a ryhy nielen počas aplikácie, ale aj po nej. Aplikácia je menej náročná oproti klasickým vápenným omietkam vďaka svojej exkluzívnej formule, ktorá umožňuje dosiahnuť rýchlo a ľahko lesklú povrchovú úpravu vysokej kvality. Pridaním pasty METALTOP KS do poslednej vrstvy v pomere 1:4 získame krásny zlatistý efekt.
 

Balenie: 4 l, 12 l     Výdatnosť: cca. 1,5 – 2,5 m2 / lCreative ard Lime rasato

Dekoratívna minerálna omietka s mramorovým efektom.

Kód výrobku: 1.565

creative-ard-lime-rasato

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Minerálna omietka vyrobená z prírodných zložiek a upraveného haseného vápna. Podľa spôsobu realizácie sa dá dosiahnuť matné, alebo pololesklé zakončenie. Je určená na hladké omietky každého typu, ako ochranná, povrchová úprava s efektom mramoru. Môže byť čiastočne vyhladená s nerezovým hladidlom čím sa dosiahne kompaktný povrch s príjemným vzhľadom, čiastočná odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom pri zachovaní vynikajúcej priepustnosti vodnej pary. Používa sa aj ako základná vyrovnávajúca vrstva pod ARD LIME R.
 

Balenie: 5kg, 25 kg     Výdatnosť: cca 0,8 m2/kg v jednej vrstveCreatíve ard sand

Dekoratívny náter s kovovo-pieskovým efektom

Kód výrobku: 0.710

creative-ard-sand

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Špeciálna vodouriediteľná náterová hmota s kovovo-pieskovým vzhľadom so strieborným, alebo zlatým efektom pre interiérový dizajn. Ponúka originálny estetický príjemný efekt, umožňujúci zindividualizovanie obytného priestoru a dosiahnuť príťažlivosť a harmóniu pri zachovaní si vlastného vkusu a osobnosti. Je bez zápachu pre maximálny komfort a pohodlie domova. Nezachytáva prach a nečistoty, dlho si zachová čistotu, nežltne. V budúcnosti je pretierateľný akoukoľvek vodouriediteľnou farbou.
 

Balenie: 1 l, 2,5 l     Výdatnosť: 9 m2/lCreative desert stone

Dekoratívny náter s efektom kovu a hrubozrnného piesku.

Kód výrobku: 0.720.

creative-desert-stone

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

CREATIVE DESERT STONE je špeciálna vodouriediteľná náterová hmota s kovovo-pieskovým vzhľadom s metalickým luminiscenčným strieborným, alebo zlatým efektom. Umožňujú upraviť si obytné prostredie podľa vlastných predstáv a dosiahnuť harmonický pôvab podľa vlastného vkusu a osobnosti. Je úplne bez zápachu, formulovaný pre maximálny komfort a pohodlie domova. Umožňuje obývateľnosť priestorov už niekoľko hodín po aplikácii. Nežltne, nezachytáva prach a dlhodobo si zachová svoju čistotu.
 

Balenie: 1 l, 2,5l     Výdatnosť: cca. 9 m2/l v jednej vrstveCreative shiny design

Dekoratívny luminiscenčný náter s hodvábnym lesklým vzhľadom.

Kód výrobku: 0.715.

creative-shiny-design

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla

Použitie: interiér

CREATIVE SHINY DESIGN je špeciálny dekoratívny náter na vodnej báze s metalickým luminiscenčným vzhľadom s dúhovým a perleťovým efektom v striebornom, alebo zlatom prevedení určený pre interiéry. Umožňujú upraviť si obytné prostredie podľa vlastných predstáv a dosiahnuť harmonický pôvab podľa vlastného vkusu a osobnosti. Je úplne bez zápachu, formulovaný pre maximálny komfort a pohodlie domova. Umožňuje obývateľnosť priestorov už niekoľko hodín po aplikácii. Nežltne, nezachytáva prach a dlhodobo si zachová svoju čistotu.
 

Balenie: 1 l, 2,5l     Výdatnosť: cca. 8-9m2/l v závislosti od povrchu a prevedeniaShadé R/L

Očarujúca dekoratívna farba s prestížnym kovovým odrazom.

Kód výrobku: 014

shade-rl

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

Je veľmi elegantný finálny náter s veľkým dekoratívnym efektom. Je k dispozícii v dvoch verziách: hladká L, alebo drsná R. Farby vo vzorkovnici sú odvodené od základov zlato, striebro, meď a bronz, ktoré sa získajú za použitia vhodného TINTERU pre vybraný farebný odtieň. Hladká L verzia je vhodná na aplikáciu valcom, ako vodou riediteľný email na omietky, drevo, kov atď., špeciálne na obohatenie stien, stĺpov, ozdobných dekoratívnych prvkov atď. Drsná R verzia môže byť aplikovaná na akýkoľvek adekvátne pripravený povrch, pomocou štetca SANDE, alebo tampónu. Vytvára krásne efekty a dodáva exkluzívny vzhľad stenám a zariadeniam domov, obchodov, kancelárii a hotelov.
 

Balenie: 0,75 l, 3 l     Výdatnosť: L 10-12 m2/l / R 6-8 m2/lCreatíve ironard

Dekoratívny náter s efektom zoxidovaného striebra, alebo zlata

Kód výrobku: 0.713

creative-ironard

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

Špeciálna náterová hmota na vodnej báze, ktorá dodá povrchu okúzľujúci kovový vzhľad s efektom zoxidovaného striebra, alebo zlata. Ponúka originálny estetický príjemný efekt, umožňujúci zindividualizovanie obytného priestoru a dosiahnuť príťažlivosť a harmóniu pri zachovaní si vlastného vkusu a osobnosti. Je úplne bez zápachu pre maximálny komfort a pohodlie domova. Umožňuje obývateľnosť priestorov už niekoľko hodín po aplikácii, nežltne, nezachytáva prach a nečistoty, dlho si zachová čistotu. V budúcnosti je pretierateľný akoukoľvek vodouriediteľnou farbou.
 

Balenie: 1 l, 2,5 l     Výdatnosť: 5 m2/lAthelié

Dekoratívna úprava pre moderný antický efekt.

Kód výrobku: 002

athelie

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

Steny našich domovov nám poskytujú predovšetkým ochranu, ale chceme ich mať tiež krásne a elegantné. Cieľom novej kolekcie ATHELIE je poskytnúť nové príležitosti zariadenia a dekorácie. Dodáva veľkolepé farebné efekty medzi zoxidovaným kovom a odtieňmi tisícov farieb.
 

Balenie: 0,75 l, 3 l     Výdatnosť: cca. 7 - 9 m2/l v jednej vrstveCreatíve setard

Dekoratívny luminiscenčný náter s hodvábnym vzhľadom.

Kód výrobku: 0.725

creative-setard

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

Dekoratívny náter na vodnej báze s metalickým efektom a farebnými odrazmi svetla perleťovo strieborného, alebo zlatého odlesku s hodvábne zamatovým vzhľadom pre interiérový dizajn. Ponúka originálny estetický príjemný efekt, umožňujúci zindividualizovanie obytného priestoru a dosiahnuť príťažlivosť a harmóniu pri zachovaní si vlastného vkusu a osobnosti. Je úplne bez zápachu, pre maximálny komfort a pohodlie domova. Umožňuje obývateľnosť priestorov už niekoľko hodín po aplikácii, nežltne, nezachytáva prach a nečistoty, dlho si zachová čistotu.
 

Balenie: 1 l, 2,5 l     Výdatnosť: 9 m2/lVeli 8 Velluti

Dekoratívna farba s rafinovaným hodvábnym a zamatovým efektom

Kód výrobku: 020

veli-velluti

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla

Použitie: interiér

Prestížna, vodou riediteľná, veľmi elegantná, dekoratívna finálna úprava v zlatom, alebo striebornom odlesku, ktorá Vám umožňuje získať rafinovaný efekt hodvábu a zamatu so špeciálnymi odrazmi svetla s efektom hĺbky a exkluzívnu mäkkosť na dotyk. Jedinečná a krásna je séria ESTRELA, ktorá je obohatená o zlaté, alebo strieborné mikrogranule. Ideálna na elegantné a najprestížnejšie steny domov, kancelárii, obchodov a hotelov, ktorým dodá unikátny a fascinujúci efekt.
 

Balenie: 2 l, 4 l     Výdatnosť: cca. 5 m2/lDesiré Luxury

Rafinovaná povrchová úprava na báze zlatých, strieborných, alebo medených vločiek.

Kód výrobku: 006

desire-luxury

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla

Použitie: interiér

Veľmi elegantná, bohatá konečná úprava charakterizovaná vločkami v zlatej, striebornej, alebo medenej farbe. Rafinovaný výsledok je vždy bohatý, ale nikdy nie drzý. Dodáva stenám domov, bytov, kanceláriám, hotelov a obchodov jedinečný efekt. Vďaka širokej škále navrhnutých farebných odtieňov uspokojí každú požiadavku.
 

Balenie: 1 l, 2 l, 4 l     Výdatnosť: cca. 10 až 12 m2/lDesiré Marmi&Graniti

Dekoratívny efekt žuly a mramoru pre interiér a exteriér

Kód výrobku: 007

desire-marmi-graniti

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla

Použitie: interiér, exteriér

Hľadanie nejakých špeciálnych realizácií je vždy jedným z cieľov Adicoloru. Navrhuje a ponúka na trh nové veci, ktoré dávajú užívateľom veľkú spokojnosť a prestížny výsledok. Efekt mramoru a žuly, vytvorený jednoduchým a ekonomickým spôsobom, umožní každému mať ho vo svojich vlastných domovoch. Tieto prestížne povrchové úpravy sú vhodné na hodnotné sokle, stĺpy, obloženia kuchýň, kúpeľní a schodov. Pre zvýšenie elegancie, prestíže a exkluzivity aj obchody, bary, reštaurácie, hotely a kancelárie. Každý typ mramoru a žuly je v sade, ktorá obsahuje základ, lesklú povrchovú úpravu a ochranu, štetec, špeciálnu špachtľu a tužku na špáry.
 

Balenie: 1 l, 2 l     Výdatnosť: 4-8 m2/l podľa farebného odtieňaShadé S

Dekoratívna, metalická povrchová úprava so zvláštnym a elegantným efektom

Kód výrobku: 015

shade-s

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

Je hodnotná dekoratívna povrchová úprava s krásnym a elegantným metalickým efektom. Mix medzi hladkým a hrubým dokončením môže ponúknuť jedinečnú hru kontrastov svetla. K dispozícii je v troch základných bázach: zlato, striebro, hliník, prifarbením TINTEROM môžeme získať farebné odtiene podľa vlastného výberu s veľkolepým efektom.
 

Balenie: 0,75 l, 3 l     Výdatnosť: cca. 6 až 8 m2/lJoyé

Unikátna brilantná úprava povrchu

Kód výrobku: 009

joye

valcekstetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

Našou ambíciou je vytvoriť efekt, ktorý prekvapí a ohromí. JOYÉ vytvára skutočne veľkolepý dekoratívny povrch, ktorý pridá pocit luxusu a elegancie každého interiéru. Môže byť nanesený na steny, stĺpy, dvere, jednotlivé časti nábytku a zariadení, ktorým dodá bohatší a prepychový vzhľad. Možnosť výberu zo 16 pôvabných farebných efektov.
 

Balenie: 1 l, 4 l     Výdatnosť: 7 až 8 m2/lVenysé

Povrchová úprava ľahko nanášateľná štetcom a špachtľou s efektom “Benátsky štuk”

Kód výrobku: 022

venyse

valcek0stetecstriekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér

Je skvelá novinka s ktorou sa dá dosiahnuť vzhľad, ktorý je podobný klasickému benátskemu štuku. Z rozsiahleho výskumu a vývoja bol vytvorený špeciálny výrobok, ktorým sa jednoduchou aplikáciou štetcom a špachtľou dosiahne tento vzhľad. Dokonca je ľahko aplikovateľný aj amatérmi.
 

Balenie: 2 l, 8 l     Výdatnosť: cca 3,5 - 5 m2/lI Damaschi

Elegantná finálna dekoratívna úprava s efektom “Damask”

Kód výrobku: 008

i-damaschi

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

Veľmi elegantná, ľahko aplikovateľná finálna dekoratívna úprava s efektom \"Damask\", ktoré pripomína klasické nástenné dekorácie meštianskych domov používaných v minulosti. Priesvitná maľba, ktorá stmaví a zvýrazní podkladový odtieň. Dekoratívna maľba je k dispozícii v zlatom, striebornom, alebo medenom odtieni, je ľahko aplikovateľná morskou hubou, tampónom, alebo iným náradím podľa požadovaného efektu. I DAMASCHI transparentný môže byť tiež požitý v zmesi v pomere 1:1 s METALTOP KS, pre získanie kvalitného vodného zlátiaceho emailu.
 

Balenie: 1 l     Výdatnosť: cca. 15 až 20 m2/lAmiré LIGHT

Priehľadná dekoratívna farba s trblietkami.

Kód výrobku: 001

amire

valcekstetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

AMIRE 'LIGHT: Akrylátová povrchová úprava na báze vody pre interiéry s vynikajúcou umývateľnosťou a odolnosťou, ktorá umožňuje obohatiť zlatými, alebo striebornými trblietkami už predtým natrené povrchy. Môže sa aplikovať na akýkoľvek iný druh dekoratívneho výrobku, umývateľné farby, viacfarebné dekorácie a štuky.
 

Balenie: 0,75 l , 2,5 l     Výdatnosť: cca. 10 - 12 m2/lSplendida

Dekoratívna, umývateľná farba s ultra jemnými trblietkami.

Kód výrobku: 024

splendida

valcekstetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Dekoratívna jagajúca sa umývateľná farba vysokej kvality, obohatená atraktívnymi ultra jemnými trblietkami, ktoré odrážajú svetlo. Umožňuje realizovať vo všeobecnosti aj jednou vrstvou, príjemný dekoratívny efekt moderného trendu. Ľahko sa aplikuje a tak je naozaj dostupná pre každého.
 

Balenie: 1 l, 2 l     Výdatnosť: cca. 11-12 m2/l v jednej vrstveSogni SK

Moderný a elegantný dekoratívny náter s perleťovým efektom

Kód výrobku: 016

sogni-sk

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Je moderný, elegantný, perleťovo priesvitný dekoratívny náter, ktorého hlavnou charakteristikou je metalický alebo dúhový efekt, ktorý mení farebnosť v závislosti svetla. Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť špeciálne efekty v pôsobivých farbách, pôsobiacich dojmom veľkej hĺbky a textúry. Ideálny pre verejné miesta s vysokou návštevnosťou, ako sú úrady, hotely, školy, nemocnice, reštaurácie, obchody a všetky miestnosti v dome, kvôli jeho umyvateľnosti a vysokej odolnosti.
 

Balenie: 1 l, 4 l     Výdatnosť: 4 -14 m2/l v závislosti od aplikácieSandé

Pohladenie pieskom - plastická dekorácia s efektom tón na tóne

Kód výrobku: 013

sande

valcek0stetecstriekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: Interiér

Táto nová povrchová úprava s jemnou pieskovou textúrou, obsahuje jemný prírodný kremíkový piesok, ktorý dodáva akejkoľvek stene v interiéri fantastický, harmonický a efektný vzhľad. Môžete jej ponechať matný, teplý a prírodný vzhľad, alebo ju môžete ďalej doplniť vrchným náterom Velé Gold alebo Silver, čím dosiahnete ešte pôsobivejší výsledok. Veľmi ľahko sa nanáša a má tú výhodu, že sa dá ľahko odstrániť a vrátiť stenám hladký, pôvodný stav.
 

Balenie: 4 l, 12 l     Výdatnosť: cca. 6 až 8 m2/lSatinlux

Ochranný náter dekoratívnych povrchových uprav so saténovým vzhľadom.

Kód výrobku: 052

satinlux

valcekstetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Vrchný vodouriediteľný, transparentný, nežltnúci ochranný náter so saténovým vzhľadom pre interiér a exteriér na báze akrylátovej živice. Ideálny najmä na dekoratívne povrchové úpravy " linea sogni " rovnako, ako aj na vodouriediteľné farby a nátery použité v priestoroch s veľkou frekvenciou pohybu. Ponechá stály pôvodný efekt.
 

Balenie: 1 l, 4 l     Výdatnosť: cca. 10 - 12 m2/l v jednej vrstveAdilux

lesklý ochranný náter dekoratívnych povrchových uprav.

Kód výrobku: 051

adilux

valcekstetecstriekaniehladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Vrchný vodouriediteľný lesklý, ochranný, nežltnúci náter na báze akrylátovej živice. Ideálny najmä na dekoratívne povrchové úpravy "linea sogni" rovnako, ako aj na vodouriediteľné farby a nátery.
 

Balenie: 1 l, 4 l     Výdatnosť: cca. 10 - 12 m2/l v jednej vrstveGlitter

Glitter – trblietky v prášku.

Kód výrobku:

glitter

valcek0stetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Glitter: Polyester epoxidové trblietky vo forme suchého prášku, v rôznych typoch a farbách, ktorý sa pridáva do dekoratívnych farieb, aby sa dosiahol jasný trblietavý efekt povrchu. Ak chcete získať podobný efekt ako v katalógu Amiré Light, pridajte 13-14g glitteru na každý 1 liter Amiré Light Base. Pre iné výrobky a iné použitia sa prispôsobte podľa požadovaného účinku. Ideálny na primiešanie do dekoratívnej farby, ako aj na použitie vo všetkých typoch okrasných dekorácií. V odtieňoch: striebro, zlato, meď, dúha, červená, modrá, zelená, fialová.
 

Balenie: 30 gEasywax

Vosk na leštenie štukou a dekoratívnych povrchových úprav.

Kód výrobku: 080

easywax

valcek0stetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér

Vosk na vodnej báze s Marseille mydlom. Na ochranu a leštenie dekoratívnych povrchových úprav v interiéri, ako sú lesklé omietky a štuky napr. benátsky štuk. Nežltne a má vodoodpudivé vlastnosť.
 

Balenie: 0,8 l     Výdatnosť: cca. 15 - 20 m2/lCreative protector

Saténová priehľadná ochrana dekoratívnych povrchových úprav

Kód výrobku: 0.448.

creative-protector

valcekstetec0striekanie0hladitko0spachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Bezfarebný saténový priehľadný lak na ochranu dekoratívnych povrchových úprav a matných farieb na vodnej báze. Vytvára nežltnúcu povrchovú úpravu s vynikajúcou mechanickou odolnosťou a vodotesnosťou. Na povrchoch ošetrených vodou riediteľnými farbami v tmavých odtieňoch tlmí nevzhľadný jav povrchových škrabancov.
 

Balenie: 1 l     Výdatnosť: cca 5-6 m2 v dvoch vrstvách