štruktúrne omietky: akrylátové


spachtel rustico 1 mm

Akrylátová rustikálna omietka hladená.

Kód výrobku: 1.632

spachtel-rustico-1-mm

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Vláknom vystužená omietka s rustikálnym vzhľadom na báze akrylátových polymérov pre vonkajšie a vnútorné steny. Má vynikajúcu odolnosť voči alkáliám, poveternostným vplyvom, vysokú pružnosť a priľnavosť, slabé zadržiavanie špiny, vynikajúcu nanášatelnosť a spracovateľnosť. Pigmenty odolné UV žiareniu a alkáliám zabezpečujú trvanlivosť farby na stenách vystavených svetelnému žiareniu a poveternostným vplyvom. Používa sa ako ochrana omietok, vápenno cementovej malty, alebo ich ekvivalent, prefabrikované betónové konglomeráty s kompaktným a rovným povrchom. Sadrové omietky len v interiéri.
 

Balenie: 2,5 kg, 25 kg     Výdatnosť: cca. 0,55 m2/kgSpachtel rustico 1,2 mm

Akrylátová rustikálna omietka hladená.

Kód výrobku: 1.637

spachtel-rustico-12-mm

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Vláknom vystužená omietka s rustikálnym vzhľadom na báze akrylátových polymérov pre vonkajšie a vnútorné steny. Má vynikajúcu odolnosť voči alkáliám, poveternostným vplyvom, vysokú pružnosť a priľnavosť, slabé zadržiavanie špiny, vynikajúcu nanášateľnosť a spracovateľnosť. Pigmenty odolné UV žiareniu a alkáliám zabezpečujú trvanlivosť farby na stenách vystavených svetelnému žiareniu a poveternostným vplyvom. Používa sa ako ochrana omietok, vápenno cementovej malty, alebo ich ekvivalent, prefabrikované betónové konglomeráty s kompaktným a rovným povrchom. Sadrové omietky len v interiéri.
 

Balenie: 25 kg     Výdatnosť: cca. 0,45 m2/kgSpachtel rustico 1,5 mm

Akrylátová rustikálna omietka hladená.

Kód výrobku: 1.639

spachtel-rustico-15-mm

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Vláknom vystužená omietka s rustikálnym vzhľadom na báze akrylátových polymérov. Má vynikajúcu odolnosť voči alkáliám, poveternostným vplyvom, vysokú pružnosť a priľnavosť, slabé zadržiavanie špiny, vynikajúcu nanášateľnosť a spracovateľnosť. Pigmenty odolné UV žiareniu a alkáliám zabezpečujú trvanlivosť farby aj na stenách vystavených svetelnému žiareniu a poveternostným vplyvom. Používa sa ako ochrana omietok, vápenno cementovej malty, alebo ich ekvivalent, prefabrikované betónové konglomeráty s kompaktným a rovným povrchom. Sadrové omietky len v interiéri. Obsahuje prísadu zabranujúcu šíreniu plesniam a riasam. Je vhodná aj ako finálna omietka na zateplovací systém.
 

Balenie: 25 kg     Výdatnosť: cca 0,36 m2/kgLitoflex acrilico 1,8 mm

Plastická, ryhovaná omietka

Kód výrobku: 1.631

litoflex-acrilico-18-mm

valcek0stetec0striekanie0hladitkospachtla0

Použitie: interiér, exteriér

Je na báze akrylátových kopolymérov vo vodnej disperzii, farebných pigmentov a minerálov vyberanej veľkosti max. 1,8 mm. Akrylátové spojivo dodáva výrobku vynikajúcu odolnosť voči alkalite a poveternostným vplyvom, výbornú priľnavosť a pružnosť, slabé zadržiavanie nečistoty, vynikajúcu nanášateľnosť a spracovateľnosť. Použité pigmenty odolné UV žiareniu a alkalite, zabezpečujú trvanlivosť farieb i na stenách obzvlášť vystavených slnečnému žiareniu a poveternostným vplyvom. Vhodná ako konečná povrchová úprava na vnútorné a vonkajšie vápenno cementové omietky každého typu a ich ekvivalent, cementové prefabrikáty a konglomeráty, povrchy s kompaktným, jednotným a rovným povrchom a na sadrové omietky v interiéroch.
 

Balenie: 25 kg     Výdatnosť: cca 0,33 m2/kg